1. Úvod
  2.  » Pro členy

Pro členy

Chceme Vám zprostředkovat kompletní a ucelené informace, prosím, využijte případně možnost zaslat vzkaz k podnětům na nový web zasláním e-mailu na administrátora webu. Těšíme se na Vaše nápady!

Seznam akcí

Víkendová setkání, krokové semináře, studia Modré knihy, Tuzemské i zahraniční sjezdy … Prostor i pro Vámi organizované akce, dejte nám vědět!

Novinky a události

Aktuality, změny, upozornění, novinky, připravované akce, vznik či zánik skupin, místo pro upoutávky na dění ve společenství.

Skupiny

Jsou údaje Vaší skupiny aktuální? Nezapomínejte na svou vlastní zodpovědnost informovat nás o změnách, abychom je mohli bezprostředně zapracovat.

12 kroků AA

Dvanáct kroků AA je řada zásad duchovní povahy, které v případě, že se uskutečňují jako způsob života, mohou potlačit posedlost pitím a umožnit trpícímu stát se znovu šťastným a užitečným plnohodnotným člověkem. 

12 tradic AA

Dvanáct tradic AA se týká života samotného společenství AA. Jde o prostředky, jejichž pomocí AA udržují jednotu společenství, vycházejí se světem okolo, žijí a rozvíjejí se.

Literatura

Publikovaná, připravovaná, kde koupit, kde stáhnout…

Materiály ke stažení

Vše co potřebujete pro mítink a co by se Vám mohlo hodit pro práci na programu.

Další 12krokové programy

Pokud je Váš problém jiný než alkoholismus, mohl by Vám pomoci některý z dalších programů založený na principu 12 kroků AA.

Co se chystá?

Prosíme skupiny, aby se s námi podělily na e-mailu admin@aamail.cz o novinky anebo plánovaná setkání mimo pravidelné mítinky. Rádi je tu uveřejníme.