1. Úvod
  2.  » 
  3. Pro členy
  4.  » Aktuality

Aktuality

Česká Skalice má svou AA skupinu!

Srdečně vás zveme na první setkání nově vzniklé skupiny AA v České Skalici, které se uskuteční ve čtvrtek 2. května 2024 od 18.00 hod. v budově Husova sboru, adresa: Sportovní 616 v České Skalici.

Nová kniha Dr.Bob a veteráni společenství

S radostí Vám oznamujeme, že je k dispozici nová tištěná kniha Dr. Bob a veteráni společenství. Knihu je možné objednat prostřednictvím mailu knihy@aamail.cz.

Anonymní alkoholici ze své podstaty nemohli být založeni jedním člověkem: jejich podstatou je sdílení. Bill W. a Dr. Bob jsou v rámci A.A. vždy označováni jako „spoluzakladatelé“. Chirurg z Ohia, který zemřel v roce 1950, kdy A.A. bylo teprve 15 let, je sice méně známý než newyorský burzovní makléř, ale jeho vliv na celý program A.A. je trvalý a hluboký. Tato hluboce propracovaná biografie, plná rozhovorů s přáteli a rodinou, zachycuje příběh spoluzakladatele A.A. Dr. Boba S. od jeho dětství v Nové Anglii, přes dny, kdy byl chirurgem a otcem, který nedokázal přestat pít, až po jeho transformativní setkání s Billem W. a zrod A.A. v Akronu a nakonec po jeho předčasnou smrt v roce 1950. S Bobovým životem je neoddělitelně spjata raná historie Anonymních alkoholiků na Středozápadě, která je popsána v knize. S 26 archivními fotografiemi.

1. výroční mítink skupiny AA v Kolíně

Srdečně zveme na výroční mítink, který se uskuteční v úterý 16.4.2024 v prostorách mítinkové místnosti v budově sboru Církve bratrské (na adrese: Královská cesta 226, 28002 Kolín). Setkání začíná od 17 hod., v 18. hod bude zahájen mítink. Více informací naleznete v SEZNAMU AKCÍ.

26. výroční mítink skupiny Svit, Mělník

Skupina Svit Mělník pořádá výroční mítink k 26. výročí trvání skupiny
Svit v Mělníku.
Den: Úterý 27. února 2024
Čas: 16.30 až cca 19 hod.
Malé občerstvení pro účastníky bude připraveno.
Adresa: sady Na Polabí 411/72, Mělník
Budova: Česká zahradnická akademie Mělník, Pavilon C, číslo dveří 26 !!!

Vznik nové skupiny v Bakově nad Jizerou

S radostí Vám oznamujeme, že od 3.10.2023 zahajuje svoje fungování v Bakově nad Jizerou. Mítínky budou probíhat každé úterý od 17:30 hod. na adrese Husova 555, Bakov nad Jizerou. Více informací najdete v záložce PRO ČLENY – SKUPINY.